Wyślij do nas swoją opinię.

Z całego serca mogę polecić szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek". Instruktorzy baaardzo cierpliwi i wyrozumiali. Klasa maturalna nie przeszkadzała w robieniu kursu ze względu na elastyczność godzin . Miałam przyjemność jeździć z Łukaszem dzięki czemu 30 godzin minęło w bardzo miłej atmosferze. Egzamin wydawał się mniej stresujący gdyż czułam się dobrze przygotowana przez instruktora. Ostatnie wskazówki przed egzaminem i udało się za pierwszym podejściem. Dzięki Łukaszowi czuję się pewnie za "kółkiem" w każdej sytuacji. Polecam z całego serca i zachęcam do uczenia się bez stresu od najlepszych.

ANGELINA JANASIK

 

Dużo można by mówić, polecam szkołę jazdy "Łukasz i Marek" głównie ze względu na dopasowanie się instruktorów do czasu kursanta oraz oczywiście ogromną sympatię wszystkich instruktorów-jeśli nigdy nie siedziałeś za kółkiem to się nie obawiaj, z Nimi to pokochasz :)

JACEK

 

 

Szkoła Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" jest naprawdę świetnym wyborem. Z wykładów wyniosłam bardzo dużo przydatnych informacji, a instruktorzy są mili, pomocni oraz skuteczni. Zdane za pierwszym razem. Polecam :)

MARTA GRACZ

 

"Łukasz i Marek" to najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu! Polecam każdej osobie która zamierza zdać w miłej, przyjaznej atmosferze. Miałam przyjemność jeździć z p. Łukaszem, który świetnie zna się na tym co robi! Bardzo profesjonalnie przygotowuje do egzaminu, masa cierpliwości ( w szczególności dla mnie ) za co serdecznie dziękuję :)P.S. Panie Łukaszu przestałam mylić prawą stronę z lewą :) Polecam i pozdrawiam :)

AGNIESZKA ŻURAWIŃSKA

 

Na początku nic nie zapowiadało, że zdam za 1. razem. Pan Łukasz nauczył mnie jednak na co zwracać uwagę i jak jeździć bez stresu. Pan Marek, z którym miałam egzamin wewnętrzny, to równiez świetny instruktor. Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Taka nauka to przyjemność. Polecam każdemu :)

ULA

 

Szczerze polecam naukę jazdy z takimi instruktorami, w szczególności z Łukaszem, z którym miałem przyjemność jeździć. Fachowo, konkretnie a przy tym w normalnej atmosferze.

MARCIN

 

Zdecydowanie polecam szkołę jazdy "Łukasz i Marek"! Miałam przyjemność jeździć z Panem Łukaszem, który solidnie i w świetnej atmosferze przygotował mnie do egzaminu państwowego. Większość godzin spędzona na strefie egzaminacyjnej dzięki czemu żadne miejsce ani polecenie wydane przez egzaminatora nie było dla mnie zaskoczeniem. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, bez zastanowienia wybrałabym tę szkołę!!! ;)

KASIA PIKUŁA

 

Super szkoła! Szkolenie przebiegło sprawnie, w super atmosferze. P.Łukasz cierpliwie wszystko tłumaczył, dzięki czemu zdane za pierwszym :D I rzeczywiście uczą jeździć, nie tylko zdań egzamin. Szkoła jak najbardziej godna polecenia.

GRZEGORZ DROBNIK

 

Nigdy nie myślałem o sobie jako o kierowcy. W momencie gdy zaszła potrzeba posiadania prawa jazdy, zapisałem się na kurs do "Łukasza i Marka". Prawda jest taka, że wybrałem szkołę znajdującą się najbliżej, lecz nie spodziewałem się, że po kursie zdam bezproblemowo za pierwszym razem.;) Muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie lepszego instruktora niż Pan Marek. Spokojny i cierpliwy, ale co najważniejsze potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłą kwestię w przystępny sposób. Myślę, że nauka w szkole "Łukasz i Marek" nie dość, że pozwala prawo jazdy zdobyć, to kształtuje dobrych i świadomych kierowców!

ŁUKASZ ŁUKASZEW

 

Witam! Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu i naprawdę miło go wspominam. Instruktorzy - pierwsza klasa - zwłaszcza Pan Marek Pawlak, anielska cierpliwość, opanowanie, profesjonalizm, humor, mega zaangażowanie. Gorąco polecam jako oficjalny już kierowca :)

KAROLINA ROGOZIŃSKA

 

Fachowe i rzetelne podejście do kursanta, ciekawie wyłożona teoria bez naciągania byle tylko zaliczyć a jazdy - sama przyjemność. Szczerze polecam szkołę Pana Marka i Łukasza każdemu, kto chce nie tylko bezstresowo zaliczyć egzaminy państwowe ale również nauczyć się jeździć. Pozdrawiam!

SZYMON GÓRNICKI

 

 

Gorąco polecam szkołę jazdy "Łukasz i Marek". Moim instruktorem był pan Marek, który w bardzo przystępny sposób uczy nie tylko jak prowadzić samochód, ale też myśleć na drodze. Dodatkowo nie da się go "zagiąć" żadnym pytaniem dotyczącym jazdy i samochodów. Słowem- odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Oprócz tego bardzo dostępne wytłumaczone zagadnienia teoretyczne na wykładach z panem Krzysztofem. Teoria zdana za 1szym, a praktyka za 2gim ale tylko z własnego gapiostwa i nie słuchania rad instruktora :) Polecam każdemu kto chce zostać dobrym kierowcą :)

KUBA P.

 

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Jazdy kształcące i w przyjaznej atmosferze. Merytoryczne przygotowanie do egzaminu państwowego. Polecam Szkołę Nauki Jazdy Łukasz i Marek. Dziękuję szczególnie Panu Markowi za doskonałe przygotowanie do uczestnictwa w ruchu miejskim. Pozdrawiam

KATARZYNA PANKÓW

 

W szkole jazdy ,,Łukasz Marek", Mówiąc szczerze, bez przechwałek, Mili instruktorzy, zdolni uczniowie, Zdasz z Nimi egzamin, każdy to powie! Poetką nie jestem, lecz mimo tego, Dziękuję Panom Superbohaterom, Którzy nie jednego nauczyli jeździć, Każdemu polecam z Nimi... zwyciężyć!

: )

 

Bardzo dobra szkoła, gorąco polecam! Pan Marek nauczył mnie perfekcyjnie jeździć. W czasie kursu poznałem wszystkie pułapki czekające na egzaminie państwowym. Atmosfera podczas kursu bardzo dobra, niezwykle przyjazna i bezstresowa. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego również na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz bez problemu zdać na prawo jazdy idź do Szkoły nauki jazdy "Łukasz i Marek". Jeszcze raz polecam, bo naprawdę warto.

JAN BRZUSKA

 

Szkoła godna polecenia! Instruktorzy cierpliwi z dużym doswiadczeniem, bardzo sympatyczni! Już od pierwszych lekcji każdy załapie o co chodzi. :) JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!!

MALWINA ANTONIK

 

Szkoła nauki Jazdy Marek i Łukasz godne polecenie Pan Marek bardzo fajny i przyjazny pan .Duzo mnie nauczył łapał moje błędy nie krzyczał tylko tłumaczył :) co chwile dowcipy i rozmowy które odstresowały mnie gdy jeździłam po mieście .Gdy już wyjeździłam te godziny które miałam to było mi żal ze jeszcze nie mogę pojeździć :( . Polecam Wszystkim.

NATALIA

 

Polecam wszystkim! Przyjaźnie nastawieni instruktorzy którzy do każdego podchodzą indywidualnie! Uczą bardzo profesjonalnie i do tego z dużym zaangażowaniem ucząc pewności siebie na drodze! Egzamin zdany za pierwszym podejściem i słowa egzaminatorki która po powrocie do WORDu powiedziała że "ktoś bardzo solidnie nauczył mnie jeździć" mogą tylko potwierdzić bardzo wysoki poziom szkolenia! POLECAM!!

ADAM ŁAGIEWKA

 

Serdecznie polecam Szkołę "Łukasz i Marek" bardzo mili, profesjonalni i cierpliwi instruktorzy. Podczas jazd panowała luźna atmosfera. Świetne przygotowanie do egzaminu państwowego. Ogromnym plusem jest jazda nie tylko w rejonie egzaminacyjnym, przez co nie mam obaw przed "miastem" jak wielu innych kierowców. JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM!!

ANIA WASZCZYSZYN

 

 

Bardzo polecam tą szkołę! Miła atmosfera, wszystko wytłumaczone dokładnie, wszystko na spokojnie, bez nerwów. Do egzaminu zostałem przygotowany dokładnie co poskutkowało zdaniem za 1-szym razem :). Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły nauki jazdy i polecam ją każdemu!

MARCIN M.

 

Polecam wszystkim Szkołę Jazdy "Łukasz i Marek". Kurs teoretyczny i praktyczny prowadzony bardzo zrozumiale oraz w miłej atmosferze. Ja jeździłem z Panem Łukaszem, który nauczył mnie wszystkich manewrów, prawidłowych nawyków za kierownicą oraz szczegółowo objaśnił pułapki znajdujące się w strefie egzaminacyjnej. Badania lekarskie możliwe są do zrobienia w szkole jazdy. Uzyskałem też pomoc potrzebną przy wypełnianiu papierów związanych z egzaminem oraz informację na temat procedur związanych z tymi papierami. Gorąco polecam i pozdrawiam ;)

ROBERT NASKRĘT

 

BARDZO polecam szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek". Przyjemna, rodzinna atmosfera, profesjonalizm, elastyczne godziny jazd - tego mozna się spodziewać ;). Miałam przyjemność jeździć z panem Łukaszem i dzięki niemu nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu za pierwszym razem! :))

MAGDA CYGAN 

 

Przyjazna atmosfera, fachowe podejście do kursanta i instruktorzy którzy wiedzą na co zwrócić szczególną uwagę to idealny przepis na bezbolesny egzamin państwowy. Gorąco polecam!!!

WOJTEK P.

 

Szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek" polecam z całego serca :) Cierpliwość Pana Marka, objaśnianie wszystkich pułapek egzaminacyjnych i wspaniała atmosfera podczas jazd sprawiły, że zdałam egzamin za pierwszym razem :) Nie szukajcie dalej, tylko zapisujcie się na kurs i w drogę :)

PATRYCJA TYCZYŃSKA

 

Polecam!!!Szczególne podziękowania dla Pana Łukasza za cierpliwość i podejście, nie wiem jak ale dał radę ogarnąć moje roztrzepanie, gadulstwo i "złe" nawyki wyniesione z poprzedniej szkoły. Efektem czego był zdany egzamin:-)))) Pozdrawiam serdecznie Marta Lejko:)

MARTA LEJKO

 

Szkoła jazdy, w której kształcą się oczywiście najlepsi kierowcy. :) Oboje zdaliśmy za pierwszym razem - dzięki Łukaszowi ;-)

MILENA I BARTEK

 

Polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" przy X LO. Miła atmosfera, przyjaźni instruktorzy i pełen profesjonalizm. Po odbyciu kursu można być spokojnym o pozytywny wynik egzaminu czego jestem przykładem - zdałem za pierwszym podejściem! :)

PAWEŁ MILEJSKI

 

Bardzo fajne podejście do klienta, elastyczne godziny jazd, w tej szkole jazdy uczyli się najlepsi - nie bądź gorszy i dołącz do nas ;)

DANIEL MAJEWSKI

 

Poszedłem do tej szkoły, bo miałem najbliżej i uważam że to był bardzo dobry wybór. Uczyłem się jeszcze na starych zasadach, a dzięki zaangażowaniu i wiedzy wykładowcy zdałem nową teorię za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Praktykę zdałem bezbłędnie, ale najważniejsze że czuję się pewnie za kierownicą. Zadawałem wiele pytań(na teorii i praktyce) i za każdym razem odpowiedz jaką uzyskałem była wyczerpująca. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie szkoły chętnie na nie osobiście odpowiem :)

ADRIAN WINIARSKI

 

Wszystkim tym, którzy zapisują się na kurs gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Doświadczeni, profesjonalni i mili instruktorzy, którzy wszystko wytłumaczą w bardzo prosty sposób. Dzięki doświadczeniu Pana Łukasza egzamin zdałem za pierwszym razem. Pozdrawiam wszystkich instruktorów, z którymi miałem przyjemność jeździć i jeszcze raz gorąco polecam tę właśnie szkołę.

BARTOSZ BASAK

 

Mogę z całym przekonaniem polecić Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek".Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera, jasno i dokładnie wyjaśnione zasady ruchu.POLECAM !

KRZYSZTOF JAPA

 

Na początek gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek"! Odebrane nie dawno prawko w dużej mierze zawdzięczam przesympatycznemu Panu Łukaszowi. Instruktorzy mają bardzo dużą cierpliwość jak i poczucie humoru ;) Bardzo fajnie objaśniają wszystkie skrzyżowania i zwracają dużą uwagę na miejsca szczególnie lubiane przez egzaminatorów, wiec na egzaminie państwowym jest dużo mniej stresu! Atmosfera podczas jazd niesamowicie wesoła. Zajęcia teoretyczne są prowadzone w ciekawy sposób, z czynnym uczestnictwem kursanta co rzadko zdarza się w innych szkołach we Wrocławiu. Można liczyć na wsparcie nawet przed samym egzaminem ;) Generalnie jestem bardzo zadowolona z wyboru "Łukasza i Marka". Jeszcze raz wszystkim POLECAM, a Instruktorom dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu jak i późniejszej samodzielnej jazdy ;)

GOSIA MICKIEWICZ

 

Szkoła godna polecenia. Świetni i wymagający instruktorzy. Super atmosfera podczas jazdy, spokojnie i bez nerwów. ;)

ANITA DOROSZ

 

Witam :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam szkołę "Łukasz i Marek". Dzięki Panu Markowi zdałam egzamin na prawo jazdy ! ;) Jemu zawdzięczam to, że teraz mogę sobie śmigać legalnie samochodem ! Przeniosłam się z innej szkoły jazdy, ponieważ panowałam tam nie miła atmosfera i wszystko działo się w żółwim tempie. A w szkole "Łukasz i Marek" panuje bardzo sympatyczna atmosfera i wszystkiego można się szybko nauczyć ;) Miałam przyjemność uczyć się pod skrzydłem Pana Marka z czego jestem bardzo zadowolona. Z Panem Łukaszem niestety nie miałam przyjemności, ale zapewne jest też bardzo sympatyczny i pogodny :) Jestem zadowolona z tej szkoły i polecam ją wszystkim z całego szczerego serca ! :)

JULIA MAKOWSKA

 

Zdałem za pierwszym razem :) Dzięki pierwszorzędnemu wyszkoleniu przez całą kadrę szkoły jazdy. Nie dajcie się zwieść jakimś plakietkom czy opiniom na necie typu "kursant 1 w zdawalnosci" czy inne podobne, prawdziwej jazdy nauczycie się w szkole "Łukasz i Marek" reszta to podpucha :D Pozdrawiam całą ekipe jeszcze raz.

ERYK M.

 

NAJLEPSI! Polecam wszystkim, którzy pragną zdać egzamin za pierwszym razem ;) Instruktorzy są przesympatyczni i baaardzo cierpliwi! Wszystkie zakamarki i pułapki w strefie nie zaskoczą Was na egzaminie, ponieważ poznacie je na jazdach. Jeśli zapiszecie się do "Łukasz i Marek" na nauke jazdy, stres na egzaminie będzie Wam obcy ;) Ja dziękuję za wszystkie cenne porady i wskazówki ;) Również dołączyłam do grona szczęśliwców - zdałam!! ;)

ANGELIKA KUBASIK

 

Świetne przygotowanie,profesjonalna nauka i miła atmosfera ;) Wiele cennych rad,które pomogły mi przebrnąć przez egzamin oczywiście z wynikiem pozytywnym;) Bardzo polecam przyszłym kierowcom szkole nauki jazdy "Łukasza i Marek" na pewno nie pożałujecie !! lepszej szkoly nie znajdziecie. Dziękuje panu Łukaszowi za świetne przygotowanie i ogromną cierpliwość oraz za to ze wierzył pan we mnie i podnosił mnie na duchu za kazdym razem. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :-)

JOANNA JURZYSTA

 

Witam. Chciałbym serdecznie podziękować całej szkole nauki jazdy "Łukasz i Marek" za super współpracę! Mili, sympatyczni instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu i co najważniejsze do bezpiecznej, bezkolizyjnej jazdy na drogach. Skutki? Bezstresowo zdane egzaminy za pierwszym podejściem i pewność za kółkiem ;) GORĄCO POLECAM!!!

ANDRZEJ S.

 

Świetni i rzetelni instruktorzy, szybki i bezproblemowy przebieg kursu od samego początku to wielkie zalety u Łukasza i Marka. Zachęcam do rozpoczęcia nauki!

GRZEGORZ STAWICKI

 

Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Przesympatyczna atmosfera, pełen profesjonalizm. Elastyczni, zawsze można się dogadać co do godziny i terminu jazd. Bardzo praktyczne uwagi Pana Łukasza zaowocowały zdaniem egzaminu za PIERWSZYM RAZEM. Pozdrawiam ;)

DOROTA JASTRZĘBSKA

 

Witam.Każdy kto uczył się w Szkole Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" to wie ,że ta szkoła jest super a ten kto dopiero zacznie przekona się sam. Moim instruktorem był Pan Marek. Bardzo miły ,cierpliwy zawsze ze spokojem odpowiadał na moje ciągłe pytania:))Tak sobie myślę ,że ta nauka którą mi Pan przekazał nie poszła w las:)) Dalej jadąc już sama w swoim aucie na głos omawiam sobie znaki,skrzyżowania :)) Podziękowania należą się również Panu Łukaszowi z którym miałam egzamin wewnętrzny. Pozdrawiam obu Panów Instruktorów i naprawdę gorąco polecam!

KATARZYNA HAUSOTTER

 

Powiedziałem sobie, że napiszę na tej stronie dopiero wtedy, gdy otrzymam prawo jazdy do własnych rąk. I oto jestem. :) Zdałem za pierwszym razem dzięki przygotowaniu mnie przez p.Marka za co serdecznie mu dziękuję. Pozdrowienia dla obu instruktorów wraz z ich podopiecznymi!

TOMASZ STAŚKIEWICZ

 

Witam! Gorąco polecam szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek" wszystkim niezdecydowanym jeszcze jaką szkołę wybrać. Pan Łukasz zdołał przygotować mnie - jedną wielką panikarę, do egzaminu na prawo jazdy. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Pan Łukasz nie tylko świetnie przygotował mnie do egzaminu, zwracając uwagę na wszystkie egzaminacyjne kruczki, ale przede wszystkim zrobił ze mnie kierowcę! Jednym zdaniem - miła atmosfera i pełen profesjonalizm! Naprawdę polecam :)

KORNELIA JANOWSKA

 

Zdałam!!! Można powiedzieć że za PIERWSZYM razem :) Nie wliczam falstartu który popełniłam miesiąc temu (na łuku zgasł silnik i nie rozglądnęłam się ;)) Polecam Pana Łukasza który z chaotycznej i roztrzepanej kobiety zrobił skupionego i rozważnego kierowcę :) Zapędy rajdowe... pośpiech i nie akceptowanie pół-sprzęgła a jedynie gaz zostały skutecznie ostudzone ;) Nie mogę nie wspomnieć o przemiłej atmosferze na lekcjach... bez stresu... na luzie ale z maksymalnym nastawieniem na naukę i rozumienie zasad panujących na drodze :) Podziękowania nalezą się również Panu Markowi i Panu Grzegorzowi z którymi również miałam okazję jeździć :) DZIĘKUJĘ !!!

KINGA JASIŃSKA-PIETRZYK

 

Wow! Nie spodziewałam się, że po tych kilkunastu godzinach jazdy będę tak ogarniać to co dzieje się na drodze i w ogóle, że będę mogła nazwać się kierowcą ! A tu proszę - egzamin zdany za pierwszym razem, bez jakiegoś konkretnego stresu i błędów. Szkoła na pewno godna polecenia - fajne podejście do kursanta i fachowa wiedza na temat egzaminów, tras itd. Poza tym chodząc do tej szkoły, instruktorzy nie umawiają się (jak w większości wrocławskich szkół) pod słynnym aquaparkiem na jazdy, tylko na Karłowicach, czyli pod szkołą - po to by kursant umiał, poruszać się nie tylko w strefie egzaminacyjnej, ale również po całym mieście! Pozdrawiam Łukasza, który mnie wyszkolił i POLECAM :)

MARTYNA JOŃCA

 

Szukasz odpowiedniej szkoły do nauki jazdy? Tutaj powinieneś zakończyć swoje poszukiwania. Szkoła nauki "Łukasz i Marek" daje przyszłym kierowcom pełne przygotowanie. Profesjonalne i pozytywne podejście instruktorów pozwala Ci nie tylko myśleć o zdaniu egzaminu, ale i o przyjemności z jazdy. Większość szkół przygotowuje tylko do egzaminu państwowego. Ta szkoła jazdy przygotuje Cię do egzaminu, a także do bycia dobrym kierowcą. Polecam!

JAKUB POLAK

 

Zdecydowanie polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek"! Sympatyczni instruktorzy, dobrze znają się na rzeczy i na czyhających pułapkach egzaminacyjnych. Egzamin zdany za drugim razem, za to bezbłędnie ;). Jeszcze raz polecam!

ADRIANNA SKRZYPIŃSKA

 

Dziękuję szkole nauki jazdy "Łukasz i Marek"za ZDANY ZA PIERWSZYM RAZEM EGZAMIN teoretyczny i praktyczny. Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę innym. Instruktorzy to profesjonaliści o wysokiej kulturze osobistej. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość to cecha pana Marka, dzięki któremu przeszłam z sukcesem przez egzamin. Dzisiaj mam uprognione prawko, ponieważ trafiłam na wspaniałych, kompetentnych ludzi. Dla pana Marka każdy kursant to nie przypadek ale człowiek wymagający odmiennego podejścia. Twoje słabości, obawy, nieudolność nigdy nie zostaną wykorzystane przeciwko Tobie. Możesz pytać ile razy chcesz nawet o tę samą sprawę, zawsze usłyszysz fachową odpowiedź trafiającą w sedno i możesz liczyć na praktyczne rozwiązanie problemu. Boisz się skrzyżowań? Instruktor będzie ćwiczył z Tobą te umiejętności, które są niezbędne do przezwyciężenia strachu. Nie ma nerwówki i niepotrzebnej arogancji. To naprawdę wspaniała nauka jazdy i długo szukać podobnej. Komfort psychiczny kursantów i profesjonalizm szkolących to dewiza tej wyjątkowej szkoły.

ELŻBIETA WOJDALSKA

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Świetni instruktorzy, którzy mają wręcz anielską cierpliwość, sprawiają, że nie boimy się wsiąść za kółko. Dodatkowo fajna atmosfera na każdych jazdach sprawiała, że nie mogłam się doczekać nastęnych. Pan Grzegorz przygotowywał mnie do egzaminu i to dzięki niemu stało się to, co wydawało mi się niemożliwe - zdałam egzamin za pierwszym razem! Jeszcze raz gorąco polecam!!

JESSICA NOWICKI

 

Jedna z najlepszych szkół nauki jazdy :] Miła atmosfera, podejście do każdego kursanta jest z wielkim zaangażowaniem. Bardzo dobrze uczą Jeździć i zdać egzamin oraz oferują przystępne ceny :) Prosty przykład zdałem za pierwszym :D !!! POLECAM !!!

KONRAD KOWALCZYK

 

Pamiętam październik 2009 roku, gdy szkoła Łukasz i Marek jeszcze nie istniała, ale instruktorzy jeździli w innej szkole, w tej do której trafiłem ja. Z Łukaszem spotkaliśmy się przypadkowo, ja skończyłem część teoretyczną i poszedłem zapisać się na jazdy, w tym samym momencie do szkoły przyjechał Łukasz, kończąc jazdy z innym kursantem. I tak przez przypadek pojechałem na jazdy z Łukaszem, pojechaliśmy na pewien znany kursantom parking, na którym Łukasz upewnił się, czy dobrze opanowałem teorię, wsadził mnie za kierownicę, no i pojechaliśmy. Tak zaczęła się 30-godzinna przygoda po ulicach Wrocławia, Łukasz zawsze z uśmiechem na ustach i chęcią rozmowy i nauki witał mnie w samochodzie i jeździliśmy, zawsze rozważnie dobierając miejsce do pory dnia, by nie tracić czasu na stanie w korkach, a maksymalnie go wykorzystać. Jako, że jazdy kończyłem w zimie i pogoda dopisywała, pewnego razu zab rał mnie na opuszczony parking i nauczył radzenia sobie, gdy auto wpadnie w poślizg. I tak dzięki podstawom, których nabrałem u Łukasza, przejechałem już szczęśliwie (odpukać) kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, w Polsce i zagranicą, wychodząc niejednokrotnie z wielu niebezpiecznych sytuacji. Polecam tą szkołę, nie ze względu na to, że świetnie przygotowują do egzaminu, a tego, że pokazują jak dobrze jeździć i jak wychodzić z niebezpiecznych sytuacji. Nie dajcie się zwieźć i ufać szkołom, które tylko mówią o przygotowaniu do egzaminu, w większości przypadków nauczycie się jazdy na pamięć po strefie egzaminacyjnej, a po wyjeździe z niej, być może polegniecie na pierwszym, nieschematycznym skrzyżowaniu. Życie to nie schemat, droga też nim nie jest, szczególnie jak jeździ się w kraju, w którym kierowcy mają często fantazję większą niż niejeden wizjoner. Z całego serca polecam tą szkołę, instruktorzy nigdy nie pozwolą na to, byście czegoś nie opanowali, zawsze są chętni do pomocy, a przede wszystkim kompetentni. Nie należy też pominąć atmosfery szkoły (znajomości i przyjazna atmosfera na teorii) i otwartości instruktorów, bo nawet po 2 latach od zakończenia kursu zdarza mi się przyjść, porozmawiać o samochodach, kierowcach i powspominać dawne czasy. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

MACIEJ PARUSZEWSKI

 

Nie wyobrażam sobie wyboru innej szkoły nauki jazdy. Prawo jazdy zdane, ale najważniejsze, że umiem jeździć bezpiecznie nie tylko w strefie egz. Cudowni intruktorzy z poczuciem humoru;p Naprawdę polecam!

MONIKA AREND

 

Szkoła "Łukasz i Marek" to najlepszy wybór jaki dokonałem. Podczas jazd czułem się swobodnie i "swojo". Z Panem Markiem przygotowałem się do egzaminu w 100% ( wszystko co było możliwe, zostało przerobione) Zdałem za drugim razem ale to chyba przez stres którego nie mogłem opanować. Drugi egzamin bezbłędnie. Bardzo gorąco dziękuje i pozdrawiam.

KAMIL KACZOR

 

Witam! Dzięki tej szkole potrafię jeździć samochodem a w dodatku uwielbiam. Godziny spędzone z instruktorami były zawsze przyjemnie spędzonym czasem. Humor zamiast stresu. Na egzaminie czułam się pewnie bo wiedziałam że jestem dokładnie przygotowana do wszystkich zadań co oczywiście sprawiło że zdałam-proste!!! To nie cud, tylko Pan Marek sprawił że zdałam więc gorąco polecam wszystkim szkołę „Łukasz i Marek”. Szkoda czasu na byle jakich instruktorów (jakich miałam okazję poznać w innej szkole), tutaj Panowie podchodzą do ucznia indywidualnie,rzetelnie i z uśmiechem. Klimat w szkole bardzo pozytywny… ;) Dużo by tu gadać o plusach! Jestem pod wrażeniem niesamowitego entuzjazmu instruktorów. Polecam szczerze i pozdrawiam pana Marka, Grzegorza i Łukasza!!!!! Dziękuję ;)

MONIKA

 

Rewelacyjna szkoła nauki jazdy. Świetni instruktorowie, zarówno Pan Łukasz, prowadzący mnie w czasie jazd, jak i Pan Marek prowadzący podczas egzaminu wewnętrznego i jazd doszkalających. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość (zwłaszcza podczas pracy sprzęgłem:) ). Dzięki tak dobremu przygotowaniu do egzaminu, jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy od 10 miesięcy. Szkoła "Łukasz i Marek" to szkoła naprawdę godna polecenia, Pozdrawiam!

KUBA GALICKI

 

 

W tej szkole nie tylko dowiesz sie jak zdać egzamin, ale przede wszystkim nauczysz się jeździć ! Instruktorzy w prosty i przystępny sposób pokazują jak powinno sie prowadzic samochód. Pragnę szczególnie podziękować Panu Markowi, z którym przygotowywałem sie do zdania egzaminu, ale również Panu Łukaszowi i Grześkowi z którymi także miałem przyjemność wyruszyć w trasę ;) Pozdrawiam i gorąco polecam !

MARCIN MORA

 

Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć oraz zdać egzamin państwowy Szkoła Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" jest najlepszym wyborem jaki możesz dokonać. Bardzo miła atmosfera, podczas jazd można porozmawiać na wszystkie tematy :), uzyskać fachowe rady oraz niezbędne informacje dotyczące poruszania się samochodem, najlepszą rekomendacją jest chyba fakt, że zdałem za pierwszym razem. Wybór należy do Ciebie ale najlepszym jest właśnie ta szkoła :)

SOWA

 

Dołączam do niemałego grona osób polecających własnie tę szkołę, dzięki tej szkole nauki jazdy nie tylko zdałem egzamin za pierwszym razem ale i czuje się pewnie na drodze już teraz jako kierowca. W swej karierze kursanta jeździłem ze wszystkimi instruktorami w szkole i od każdego wiele się nauczyłem, egzamin wewnętrzny pomógł mi opanować stres na egzaminie, bo stresowałem się na nim bardziej niż już na tym prawdziwym. Sam kurs wspominam miło i pozdrawiam panów instruktorów! :) Gorąco wszystkim polecam!

KAMIL CICHOSZ

 

Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek". Posiada ona miłą, sympatyczną i wykwalifikowaną kadrę. Swoje umiejętności doskonaliłem u Łukasza, któremu pragnę gorąco podziękować za trud i cierpliwość jakie włożył w przygotowanie mnie do egzaminu. Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, dzięki czemu kurs prawa jazdy stał się dla mnie przyjemnością. Do mojego sukcesu dołożył się także p.Marek (godziny dodatkowe), któremu również pragnę podziękować. Obu instruktorów gorąco polecam! ;)

PIOTR CIOSEK

 

Jeśli chcesz być świetnie przygotowany teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu na prawo jazdy, to nic prostszego, wystarczy, że zapiszesz się do Szkoły Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Podczas jazdy panowała miła atmosfera, instruktorzy dokładnie tłumaczą wszystkie zagadnienia. Oni naprawdę świetni są w tym co robią! Poza wyczuciem sprzęgła na własną rękę to taką prawdziwą styczność z autem miałem dopiero podczas kursu i zdałem za 1 razem! Gorąco polecam!

MAREK OLŻYŃSKI

 

Po ponad rocznej przerwie w robieniu kursu postanowiłem wznowić kurs, dzięki poleceniu przez znajomego szkoły "Łukasz i Marek" miałem przyjemność wyjeździć godziny doszkalające z Panem Łukaszem. Od pierwszych chwili bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie instruktor i jego konkretne podejście do tematu. Z nastawieniem by się nauczyć jeździć a nie tylko wyjeździć godziny doszkalające dla zaświadczenia znaczenie poprawiła się moja technika jazdy z przed roku. Dużo cennych rad, baczne oko na moje błędy i poprawki, nauka ukierunkowana na ćwiczeniu tego czego jeszcze nie umiałem i utrwaleniu tego czego się na bieżąco nauczyłem. Nauka w przyjemnej atmosferze, krok po kroku umożliwiła mi zdać egzamin po wyjeżdżeniu tych kilku godzin z instruktorem. Dziś wiem jak bardzo ważną osobą w procesie nauki jest sam instruktor i jego kompetencje. Polecam !!!

MICHAŁ MARUSIAK

 

W drodze do prawa jazdy przetestowałam kilku instruktorów i PAN ŁUKASZ wygrywa ranking BEZAPELACYJNIE ! Cierpliwy, spokojny, ale wymagający i nieznudzony swoją pracą. Na bieżąco komentuje sytuacje, daje bardzo dużo samodzielności - jak dla mnie REWELACJA. Poza tym przystojny i z dużym poczuciem humoru ;)) Dzięki NIEMU na egzaminie stało się to co wydaje się niemożliwym - zdałam za 1 razem. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!!

KAMILA JAWORSKA

 

Miła atmosfera, profesjonalne podejście, kompetentni wykładowcy i instruktorzy, znakomita organizacja to określenia najlepiej pasujące do szkoły jazdy Łukasza i Marka. Naprawdę sposób nauki i podejście do kursanta pozwala na dużo łatwiejsze ogarnięcie tematu i zdanie egzaminu! :) Gorąco polecam i zapraszam :)

CEZARY KOZŁOWSKI

 

Dzięki Szkole "Łukasz&Marek" ZDAŁAM EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM, co jest najlepszym dowodem na to, że cuda się zdarzają. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie p. Marek. Zaczynałam z innym instruktorem, w innej szkole. Jeślibym tam została...żegnajcie marzenia! Uważam, że p. Marek to czarodziej, który każdemu potrafi przekazać swój optymizm i wiarę w zwycięstwo. Rozmawia, żartuje, z anielską cierpliwością tłumaczy i odpowiada na pytania. Jeździ w strefie egzaminacyjnej, lecz także w pozostałych rejonach miasta. Kursant jest dla niego człowiekiem - ze swoimi wadami, zaletami, lękami - nie tylko kolejnym przypadkiem. Miałam też kontakt z p. Łukaszem. Mimo młodego wieku, wyróżnia go duże doświadczenie, przychylność dla uczestników kursu i sympatyczny sposób bycia. KULTURA,PROFESJONALIZM, WYSOKA ZDAWALNOŚĆ - TO ZALETY SZKOŁY "ŁUKASZ&MAREK". Życzę powodzenia wszystkim moim następcom za kółkiem Renaulta Clio!

DOROTA ALINA ZAMOJSKA

 

Zdałem za pierwszym razem, nie popełniając praktycznie żadnego błędu - taka rekomendacja chyba najlepiej obrazuje przygotowanie mnie do egzaminu przez p.Łukasza (przy nie mniejszym zaangażowaniu p.Marka i Grzegorza). Zdecydowanie polecam, bo nauka w tej szkole to nie pamięciówka i schematyczna jazda po strefie, ale konkretne przygotowanie do jazdy :-)

MARCIN MRÓWKA

 

Szkoła którą polecam :) Po długich poszukiwaniach i różnych przygodach z innymi szkołami jazdy trafiłam w końcu do Pana Łukasza i Pana Marka. Panów bardzo kompetentnych, zaangażownaych w swoją pracę, którzy naprawdę lubią to co robią i potrafią w prosty sposób przekazać całą wiedze niezbędną do zdania egzaminu oraz późniejszej praktyki jako kierowca. Polecam :) A Panu Łukaszowi dziękuję za duuuużą cierpliwość :)!

AMELIA B.C.

 

Polecam szkołę nauki jazdy 'Łukasz i Marek' Fachowe podejście, mila atmosfera. Dzięki doświadczeniu Pana Łukasza poznałem wszystkie niebezpieczne miejsca w rejonie egzaminacyjnym, co przełożyło się na to, że zdałem egzamin przy pierwszym podejściu. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do wyboru szkoły, to nie zastanawiajcie się- wybierzcie szkołę "Łukasz i Marek"

DAMIAN ŁUKOMSKI

 

Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Świetna atmosfera, konkretne i rzeczowe podejście do nauki, a żarty pana Łukasza odstresują każdego początkującego kierowcę :) Z tą szkołą żaden egzamin nie jest straszny. Polecam i pozdrawiam Panów Instruktorów!

PAULINA STĘŻAŁA

 

Szkoła nauki jazdy "Łukasz i Marek" to naprawdę najlepsza szkoła z jaką miałem do czynienia. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, a instruktorzy znają się na rzeczy. Objaśniają każde skrzyżowanie i każde miejsce, które mogą sprawić problem. Nie próbują wyciągnąć pieniędzy, jak to ma miejsce w innych szkołach jazdy. Przygotowują perfekcyjnie, o czym świadczy to jak wiele ludzi stąd zdaje za pierwszym razem. Jeśli się zastanawiasz jaką szkołę wybrać, wybierz tę. Gorąco polecam!

JAKUB ZOŁOTEŃKI

 

Polecam szkołę nauki jazdy 'Łukasz i Marek'. Świetna atmosfera, wspaniali instruktorzy, którzy nie tylko przygotuja Cie do egzaminu ale także do jazdy w ruchu drogowym. Egzamin zdany za pierwszym razem co świadczy o doskonałym przygotowaniu przez instruktorów. Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pana Łukasza i Marka. ;)

PAULINA KUTSCHKIN

 

Nie wiesz która szkoła jest najlepsza ? Nie wiesz gdzie pracują najlepsi instruktorzy we Wrocławiu? Śmiało mogę wszystkim polecić Szkołę Nauki Jazdy ,,Łukasz i Marek''. Szkoła ta nie tylko przygotowuje do egzaminu, lecz również uczy jak sprawnie poruszać się autem.Dzięki profesjonalnemu podejściu do sprawy przez instruktorów, bez problemu moglibyśmy zostać kierowcami rajdowymi. Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jazdy ,,Łukasz i Marek''! Mogę zagwarantować, że wybór będzie słuszny. Pracują tu fachowi instruktorzy, którzy zawsze dadzą Ci dobrą i najważniejszą radę- taką,jak bezproblemowo zdać egzamin!

KAROLINA URBAŃSKA

 

Oczywiście szkoła nauki jazdy "Łukasz i Marek" jest jedyną słuszną decyzją, jeśli chodzi o wybór szkoły do której zamierzamy chodzić. Jesteśmy przygotowywani nie tylko do zdania egzaminu, jak to robi większość szkół, które to uczą drogi w strefie egzaminacyjnej na pamięć, lecz również przygotowują do późniejszej, samodzielnej jazdy. Jak najbardziej jest to szkoła godna polecenia. Dzięki nauce w niej zdałem za 1wszym razem.

MACIEJ MIRONÓW

 

"Łukasz i Marek". Pełen profesjonalizm bez owijania w bawełnę. W samochodzie zawsze przyjazna atmosfera, która zagrzewa do walki z niezrozumiałym kodeksem ruchu drogowego. Polecam każdemu.

MICHAŁ WORONIAK

 

PAN MAREK!!! Fantastyczny instruktor :-) Doświadczony, profesjonalny,spokojny, cierpliwy, kulturalny i bardzo miły. Jazda z Nim to sama przyjemność. Uczy jak należy jeździć i myśleć za kierownicą, a nie tylko jak zdać egzamin. Dziękuję Panu bardzo za cierpliwość i wytrwałość w szkoleniu mnie. Dzięki Panu uwierzyłam w to, że mogę jeździć i przezwyciężyłam swoje obawy. A najważniejsze, że zdałam egzamin :) Dziękuję za wszystko :-) Pozdrawiam gorąco!!

IZA STRÓŻYK

 

Polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Mimo swojego roztrzepania i tendencji do stresu, dzięki świetnemu przygotowaniu ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! Nawet egzaminatorka powiedziała mi, że bardzo dobrze nauczono mnie jeździć. Czas nauki wspominam bardzo dobrze dzięki fachowemu podejściu instruktorów i miłej atmosferze. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam Panów Instruktorów:)

NATALIA TROJANOWSKA

 

Szkoła Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" oferuje nie tylko zdany egzamin, lecz również świetne przygotowanie do prawdziwej jazdy w ruchu drogowym! Mili instruktorzy, świetna atmosfera podczas kursu. Ta szkoła to świetny wybór! Pozdrawiam Panów instruktorów i gorąco polecam!;)

DANIEL GŁĄB

 

Zdałem za pierwszym razem! i to dzięki Nim. Świetnie uczą i panuje miła atmosfera. Polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Instruktorzy są cierpliwi, a każdy twój popełniony błąd wytłumaczą ci i drugi raz go nie popełnisz. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam!

MICHAŁ DAŃCZAK

 

Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Pracują tu wykwalifikowani instruktorzy, którzy nie tylko przygotują cię do egzaminu ale także nauczą jeździć! Przyjemne jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze oraz ciekawe zajęcia teoretyczne. Jeszcze raz polecam!

MAREK PIERZCHAŁA

 

 

Dzięki NIM jeżdżę po mieście, co kiedyś wydawało się czarną magią! Dobra, wykwalifikowana kadra, miła atmosfera, fajne podejście do kursantów, a także dobre rady i wskazówki nie tylko po to by zdać egzamin państwowy, ale również jak jeździć bezpiecznie na co dzień. Szkoła Nauki Jazdy " Łukasz i Marek" naprawdę jest warta polecenia!

MICHAŁ SOSIŃSKI

 

Zdałem za pierwszym razem, a to wszystko dzięki Łukaszowi i jego znajomości "pułapek" instruktorów. Zaliczyłem chyba wszystkie możliwe ulubione miejsca na "uwalenie" kursantów, ale dzięki odpowiedniej praktyce z Łukaszem doskonale wiedziałem jak się zachować podczas tych niecnych prób. Jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas i cenne uwagi i polecam wszystkim tą szkołę jazdy.

PRZEMYSŁAW CHWISZCZUK

 

Serdecznie i szczerze polecam szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek". Ich profesionalność jest niebanalna i na wysokim poziomie. Cierpliwość instruktorów czasami wręcz mnie zadziwiała, choć może nie byłem zanadto uciążliwym kursantem. Warto też wspomnieć o miłej atmosferze, która tam panuje. Można naprawdę łatwo i skutecznie ukończyć kurs prawa jazdy. Egzamin państwowy jest bułką z masłem dla osób szkolonych w tej szkole, która później dobrze smakuje. Otrzymanymi zdolnościami i doświadczeniami można się chwalic i byc dumnym na drodze czy to przed znajomymi. Tak też, jeszcze raz polecam serdecznie tę oto szkołe i będę ją zawsze chwalił.

DOMINIK TOKARCZUK

 

Naprawdę polecam wszystkim Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Jest tutaj SUPERprzemiła atmosfera i choć miałem okazje jeździć wyłącznie z panem Łukaszem, to wiem od mojego sąsiada,że pan Marek jest równie wspaniałym instruktorem. Kurs robiłem około roku,jednak to wynikało tylko i wyłącznie z tego,ze jestem strasznym leniem,po około 7 miesiącach nie jeżdżenia autem, wykupiłem 3 godziny u pana Łukasza po czym zdałem za pierwszym razem, więc uważam,że jest to najlepsze świadectwo na to,że potrafią Cie przygotować do zdania egzaminu państwowego z łatwością! POLECAM!

SEBASTIAN BŁAŻEJEWSKI

 

Panowie Łukasz i Marek to profesjonaliści w każdym calu. Dzięki Nim nauczyłem się jeździć samochodem bezpiecznie i pewnie. Żadnej ściemy. Strefy egzaminacyjne przerobione aż do bólu;) Dzięki temu zero stresu na państwowym. Indywidualne podejście do kursantów i cierpliwość instruktorów to wielki plus tej szkoły.Zdałem za drugim razem i to tylko dzięki Łukaszowi i Markowi :) SZKOŁA GODNA POLECENIA !!!

WOJCIECH POPLEWSKI

 

Szkoła Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" jest jak najbardziej godna polecenia, ze względu na bardzo wiele pozytywów, które można uzyskać uczęszczając do niej. Przesympatyczni instruktorzy(Pan Łukasz i Marek) którzy tworzą bardzo przyjemną atmosferę podczas nauczania i co za tym idzie nauczanie to jest bardzo skuteczne przynajmniej z mojego punktu widzenia, ponieważ do egzaminu państwowego przygotowany byłem idealnie już po 15 godzinach jazdy z panem Łukaszem, za co bardzo bym chciał podziękować, ponieważ uczulał mnie na każdym kroku jak postępować w strefie egzaminacyjnej i na co może nas złapać egzaminator, co naprawdę mi się przydało. Obydwaj instruktorzy przygotowali mnie kapitalnie do Egzaminu Państwowego za co serdecznie dziękuje. Serdecznie Pozdrawiam i polecam bo naprawdę warto. ;)

ADRIAN KRÓL

 

Witam! Polecam szkołę nauki jazdy "Łukasz i Marek". Świetna atmosfera bez stresu,bardzo cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy.Właśnie w tej szkole nauczyłam się jeżdzić i dzięki panu Markowi i jego cierpliwości ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!! Za co bardzo dziękuje!!! Pozdrawiam.

P.S.Jak chcesz sie naprawde nauczyć jeżdzic to tylko w tej szkole.Naprawde warto.

ANIA SZCZEPANIAK

 

Łukasz i Marek to szkoła jazdy naprawde godna polecenia. Instruktorzy mają duże doświadczenie i wielką cierpliwość, dzięki czemu nauczą was jeździć nie tylko by zdać egzamin, ale co ważniejsze by sprawnie oraz bezkolizyjnie poruszać się w ruchu miejskim. Do tego znają wiele haczyków egzaminacyjbych dzięki czemu większość osób zdaje za I lub II razem. Atmosfera w czasie kursu jest bardzo przyjazna,a wiele osób, które już zdały prawko często wpada pogadać z instruktorami. Serdecznie polecam !!!

RAFAŁ RUMINIAK

 

Polecam wszystkim tę szkołę! Zdałam za pierwszym razem. Jeździłam z Panem Łukaszem, który nie boi się roztrzepanych kursantek ;) Kurs zrobiłam szybko, dzięki możliwości dopasowywania godzin jazd. Duże wsparcie przed samym egzaminem. POLECAM !

KAMILA ŻURAWIŃSKA

 

Z całą pewnością polecam szkołe nauki jazdy u Panów Łukasza i Marka. Bez wątpienia śmiem twierdzić, że są jednymi z najlepszych. Wykazują sie ogromem cierpliwości i perfekcjonizmem.Ich ogrom wkładu nauki w każdego z przyszłych kierowców daje tylko jeden rezultat: szybko i pewnie zdany egzamin!! Ja wczoraj zdałam za pierwszym razem egzamin panstwowy, i w bardzo dużej mierze to zasługa tych Panów, za co serdecznie dziękuje. Do egzaminu podeszłam pewnie i bezstresowo, bo byłam świadoma tego , że zostałam bardzo dobrze przygotowana.Pozdrawiam i życze dużo klientów!

JOWITA MARZEC

 

Jak najbardziej polecam Pana Łukasza, który potrafi wszystko wyjaśnić bardzo dobrze, ale też w razie potrzeby uświadomić przyszłemu kierowcy, że nie jest sam na drodze;) Pozdrawiam.

DAWNA KURSANTKA;)

 

Polecam wszystkim tę szkołę jazdy. Profesjonalnie przyszykowuje do egzaminu państwowego, jak również do późniejszego sprawnegoporuszania się samochodem po naszych drogach. Podczas kursów instruktorzy wykazują się dużą cierpliwością i wyrozumiałością dla kursantów. Na koniec chciałbym jeszcze dodać że dzięki tej szkole, zaliczam się do grona szczęśliwców którzy mogą się poszczycić zdanym egzaminem za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie i polecam!

SEWERYN BEREŹNICKI

 

Wyśmienita współpraca, miła atmosfera, bardzo godna polecenia placówka szkoleniowa :) Ze względu na doświadczenie instruktorów, ich metody nauki, jazdy są bardzo dobre, nie uczą jazdy wyłącznie na strefie egzaminacyjnej jak większość szkół. Właśnie wróciłem z egzaminu praktycznego kategorii B, na sam koniec egzaminator powiedział mi słowa które nigdy nie zapomnę "Życzę sobie i kolegom by mieli tak dobrze przygotowanych do jazdy kursantów jak Pan". To jest zasługa właśnie tej szkoły :) Pozdrowienia dla Łukasza i Marka i polecam gorąco!!

PAWEŁ WALENSA

 

Z przyjemnością polecam Łukasza i Marka! Wykwalifikowani instruktorzy, którzy bez przeszkód pomogą zdać egzamin na prawo jazdy nawet za pierwszym razem! Dostosowanie grafiku jazd zawsze na rękę kursantom! Duża wiedza dotycząca 'pułapek' egzaminatorów z WORDU. Niedrogo, dobrze, wygodnie! Pozdrawiam!

JANUSZ WIERZBOWSKI

 

Szkoła "Łukasz i Marek" jest gwarancją nie tylko szybko zdanego egzaminu, ale też (a może przede wszystkim), z praktyczną, to znaczy codzienną nauką jazdy. To tutaj dowiedziałem się, na co egzaminatorzy zwracają szczególną uwagę, i jak uniknąć błędów. Wielkim plusem tej szkoły jest indywidualne podejście do "ucznia", przede wszystkim za sprawą dwóch tytułowych instruktorów . Osobiście egzamin zdałem za pierwszym razem. Z gorączką. I to jest chyba najlepszy dowód kwalifikacji szkoły jazdy "Łukasz i Marek", którą bez zastanowienia poleciłbym każdemu !

KAROL RUDNICKI

 

Łukasz i Marek - co tu dużo mówić - po prostu świetni instruktorzy - cierpliwi (nawet kiedy pyta się po raz setny o to samo spokojnie wyjaśniają zagadnienie, którego się nie rozumie),inteligentni, sympatyczni; ludzie, którzy naprawdę wiedzą jak nauczyć jeździć, świetnie przygotowują zarówno do egzaminu państwowego, jak i do samodzielnej jazdy; co ważne, w przeciwieństwie do wielu innych szkół, w których jest to stałą praktyką, nie naciągają kursantów, nie każą im bez potrzeby dokupować kolejnych jazd. Szkoła "Łukasz i Marek" to najlepszy wybór dla każdego, kto chce szybko i bezstresowo zdać egzamin i być dobrym kierowcą. Gorąco polecam!

JUSTYNA HALIP

 

Super szkoła, po naukach egzamin to tylko formalność :) Już od pierwszych lekcji każdy załapie o co chodzi, gorąco polecam !!!

DAMIAN MUSIAK

 

Szkoła Nauki Jazdy "Łukasz i Marek" to naprawde szkoła godna polecenia!!! Kurs był prowadzony w bardzo miłej, profesjonalnej i bezstresowej atmosferze.Teoria byla prowadzona w badzo ciekawy sposob.Panowie słuzyli pomoca w każdej chwili.Pan Łukasz, ktory uczył mnie jezdzic to bardzo cierpliwy człowiek. Zdałam prawko bez problemu ale to wszystko dzieki tej szkole!!!JESZCZE RAZ GORACO POLECAM!!!

MAŁGORZATA ŁUKASIK

 

Tutaj nauczyłem się prowadzić auto, a nie jeździć tylko po strefie. Zero naciągania, zero kantów, super atmosfera :) Zapraszam! :D

WOJCIECH "ZIELAK" ZIELIŃSKI

 

Uważasz, że już potrafisz jeździć? A może jest odwrotnie - samochód jest dla Ciebie czymś jeszcze nieodkrytym? Nieważne, na które pytanie odpowiedziałeś twierdząco - szkoła nauki jazdy "Łukasz i Marek" jest właśnie dla Ciebie! Zajęcia prowadzone przez Pana Marka pozwoliły zrozumieć wszystkie szczegóły kodeksu drogowego (nawet te najbardziej zawiłe), a Pan Łukasz jako instruktor nauczył jak jeździć autem w taki sposób, aby w codziennym życiu poruszać się sprawnie i bezpiecznie, a nie tylko zdać egzamin państwowy! Serdecznie polecam! :)

GRZEGORZ KALINOWSKI

 

Nic dodać nic ująć. Profesjonalna nauka i przygotowanie kursantów do egzaminu. Wszystko jest bardzo dobrze zrozumiałe. Bardzo miła współpraca z Panem Markiem i Panem Łukaszem. Przygotowanie Pana Marka do egzaminu teoretycznego było super. Bardzo dobre podejście indywidualne do kursanta spowodowało że teorię zdałem za 1 razem. A przygotowanie praktyczne przez Pana Łukasza spowodowało to, że też zdałem za pierwszym razem. Super współpraca. Polecam tę szkołę jazdy. Pozdrawiam obu Panów Instruktorów i jeszcze raz dziękuje. :)

MAREK STOLARSKI

 

Bardzo dobra i porządna szkoła! Dzięki dobremu przygotowaniu teoretycznemu jak i praktycznemu zdałem Egzamin Państwowy za pierwszym razem! Bardzo dobre, indywidualne podejście do kursanta sprawia, że jazdy w szkole nauki jazdy "Łukasz i Marek" są mało stresujące i przyjemne. POLECAM!!!!

RAFAŁ OLEJNICZAK

 

Polecam wszystkim Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Jest tutaj przemiła atmosfera. Instruktorzy są bardzo sympatyczni i zawsze służą dobrą radą i wsparciem, a co jest najważniejsze skutecznie uczą i daje to rezulaty na egzaminie państwowym. Gdyby nie Pan Marek, z którym miałam zajęcia teoretyczne i Pan Łukasz, który uczył mnie jeździć, nie udałoby mi się zdać za pierwszym razem:) Dziękuje serdecznie za cierpliwość wobec mojej osoby i za przekazaną mi wiedzę:) Pozdrowienia dla Pana Łukasz i Pana Marka :)

KINGA RASZEWSKA

 

Oczywiście jak najbardziej POLECAM Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Przemili Instruktorzy, bezstresowe i co najważniejsze-bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego. Dzisiaj odebrałam prawo jazdy i chciałabym podziękować, przede wszystkim Panu Markowi za wsparcie oraz cenną wiedzę! Pozdrowienia dla Panów Instruktorów oraz życzę dobijających się do drzwi i okien kursantów :)

AGNIESZKA SYNOWIEC

 

"Łukasz i Marek" to wymarzona szkoła jaką mogłem wybrać. Mili, inteligentni i dobrzy instruktorzy. Każdy kursant jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu jazdy są przyjemne i efektywne. Bardzo dobra atmosfera, dobrze wyjaśnione w teorii i praktyce wszystkie zagadnienia. Na egzamin poszedłem przygotowany i zdałem za pierwszym razem bez stresu za kółkiem, bo wiedziałem, że umiem. Będę polecać wszystkim znajomym :)

PRZEMEK NOWACKI

 

Szkoła "Łukasz i Marek" to najlepsza szkoła i bardzo dobrzy instruktorzy! Polecam tą szkołę, bo jest najlepsza z pośród innych szkół we Wrocławiu. Jak się zapiszecie do tej szkoły nie będziecie żałować decyzji! Pan Marek i Pan Łukasz są najlepszymi instruktorami, którzy gdy uczą to z sercem do tego podchodzą. Jeśli chcesz mieć prawo jazdy i być dobrym kierowcą to lepszej szkoły nie znajdziesz:) Pozdrowienia dla Panów Marka i Łukasza:)

ELWIRA SIKORA-MIKOŁOWSKA

 

"Łukasz i Marek" uczą jeździć, a przy okazji perfekcyjnie przygotowują do egzaminu. W cenie otrzymujemy świetną atmosferę i poważne podejście do tematu. Zdałem za 2-gim razem, lecz gdybym zapamiętał pewną zasadę, KTÓRĄ WPAJALI mi od początku pewnie prawko otrzymał bym dużo wcześniej. Dobre samochody, pomoc przy papierach lekarskich i wszystkich związanych z egzaminem to u Nich norma. Serdecznie polecam, mają duże doświadczenie i widać to już po pierwszych zajęciach. Po otrzymaniu prawka karierę kierowcy kontynuuję bardzo dobrze przygotowany, bez stresu - a co najważniejsze - bezpiecznie. Polecam.

ŁUKASZ MUSIAŁ

 

Polecam Szkołę Nauki Jazdy "Łukasz i Marek". Instruktorzy bardzo mili i co ważne cierpliwi, wszystkie kruczki, trudne skrzyżowania objaśniają i tłumaczą. W moim odczuciu ta szkoła powinna być w czołówce, gdyż wielu innych moich kolegów zdało za pierwszym razem. A co najfajniejsze NAPRAWDĘ WIEDZA JAK I CZEGO UCZYĆ .Jeszcze raz polecam i pozdrawiam!

TOMASZ CUDECKI

 

Szkoła Nauki Jazdy jak najbardziej godna polecenia :) W moim odczuciu bardzo fajne podejście do kursantów i co najważniejsze, skuteczna i dająca rezultaty na egzaminie państwowym nauka jazdy. Pomimo, że pierwszy kontakt z samochodem miałam dopiero na kursie, to zdałam bez problemu za drugim razem! :) Innym życzę tyle samo szczęcia :)

Pozdrawiam obu Panów Instruktorów i jeszcze raz gorąco polecam!

IZABELA MURASZKA

łukasz & marek

SZKOŁA NAUKI JAZDY

Szkoła jazdy

kursy kategorii B

Wrocław

lukaszimarek@poczta.onet.pl

  (71) 725 82 60   |   605 252 936   |   693 814 801

 

www.lukaszimarek.pl

ul. Piesza 1

51-109 Wrocław

Budynek X Liceum Ogólnokształcącego

©2010-2015 łukasz & marek - szkoła nauki jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.